top of page

Apríl 2024

|

Bratislava

Funkčná vizuálna identita

Urobiť dnes peknú vizuálnu identitu vie všelikto, nájdu sa aj takí, ktorí to dokonca urobia lepšie ako ja. Ale vyše 20 rokov praxe ma naučilo, že je treba vytvoriť tak, aby sa dala jednoducho používať a rozvíjať. V tomto kurze vás naučím, ako na to, čo je podstatné, aby vizuálna identita bola nielen

Funkčná vizuálna identita
Funkčná vizuálna identita

Termín & Miesto

Apríl 2024

Bratislava

O kurze

Vizuálna identita je asi najkomplexnejšia disciplína komunikačného dizajnu. Je to orientačný systém, ale aj druh komunikačnej stratégie. Dobrá identita má nielen zaujímavý vizuál, ale aj dušu a nie je ľahké ju prebudiť k životu. Prezradím vám, kde ju hľadať, ale aj to, ako vytvoriť vizuálnu identitu, ktorá bude dynamická, široko použiteľná a zároveň jasne uchopiteľná. Vytvoril som desiatky vizuálnych identít, pri ktorých som sa naučil, čo sú základné stavebné kamene identity a čo len trendové pozlátko. Vďaka tomuto kurzu získate pevnú pôdu pod nohami v nekonečnom mori vizuálna.

Jednodňový prezenčný kurz

Myslím si, že osobné stretnutia, sústredenie na jednu tému a sprievodné diskusie sú najužitočnejším formátom na to, aby ste absorbovali zmysluplné množstvo a kvalitu informácii. Preto bude tento kurz prebiehať v jeden deň, na jednom mieste, pri osobnej účasti. Budem sa snažiť vám odovzdať v rozmedzí zhruba 5 hodín najviac mojich skúseností a poznatkov, ktoré som vydestiloval špeciálne pre túto príležitosť z mojej viac ako 20-ročnej praxe. Kurz by som chcel viesť v neformálnej atmosfére, nebude chýbať ani občerstvenie a pobavenie.

Témy kurzu

  • Vizuálna identita ako stavebnica
  • Aký je vzťah medzi vizuálnou identitou a značkou
  • Ako sa zmenil dizajn loga
  • Existujú ešte nejaké pravidlá?
  • Maximalistická identita pre všetky typy formátov
  • Bolo už naozaj všetko vymyslené a nakreslené?
  • Ako dizajnovať digitál a nové médiá
  • Kde sa skrýva duša vizuálnej identity
  • Identita pre budúcnosť
  • Ako získať funkčnú identitu

Kurz je vhodný nielen pre dizajnérov, ktorí sa radi priučia niečomu novému, ale aj pre firemných marketérov či startupistov, ktorí sa chystajú preraziť na trhu so svojim nápadom.

Konkrétne miesto bude potvrdené podľa počtu účastníkov.

Share

Registrácia
na kurz

Vyplňte prosím registračné údaje. Vaše údaje spracujem a pošlem do mailu ďalšie informácie a faktúru, ktorú bude potrebné uhradiť prevodom na účet.

Cena kurzu je vrátane DPH

269 EUR

Osobné údaje:

Fakturačné údaje:

Firemné údaje vypĺňajte iba v prípade, že požadujete vystaviť faktúru na firmu.

Termín konania kurzu

Označiť môžete aj viacero termínov, ktoré vám vyhovujú. Finálny termín bude zvolený podľa záujmu.

Teším sa na stretnutie.

bottom of page