top of page

Jún 2024

|

Bratislava

Dizajn reklamného vizuálu a kampane

V reklamnej praxi je nepísanou kráľovnou kreatívna idea reklamy alebo kampane a dizajn prichádza až následne. Má to svoju logiku, ale v dnešnom rýchlom a vizuálnom svete je práve dizajn to, čo rozhoduje o tom, či si divák reklamu pozrie a ako ju bude vnímať.

Dizajn reklamného vizuálu a kampane
Dizajn reklamného vizuálu a kampane

Termín & Miesto

Jún 2024

Bratislava

O kurze

Samotný vizuál má veľkú moc, ale tvoriť dizajn tak, aby slúžil nášmu cieľu chce istý fortieľ a poznanie, ako komunikačný dizajn funguje.

V tomto kurze vás naučím, aké sú základy dobrého komunikačného dizajnu, ktoré fungujú prakticky univerzálne. Ako tvoriť layout s ohľadom na množstvo reklamných formátov, ktoré máme k dispozícii a zároveň si vysvetlíme špecifiká rôznych reklamných nosičov. Povieme si, ako bežný človek vníma vizuálnu informáciu a ukážeme si rôzne typy dizajnových postupov a vizuálnych skratiek.

Je jedno, či ste dizajnér, zadávateľ, startup, ktorý sa chystá zaujať, tento kurz vám pomôže vnímať praktickú stránku tvorby reklamných vizuálov a pokúsi sa zhrnúť túto komplexnú problematiku do koncetnrovanej podoby, aby ste po celom dni odchádzali plní inšpirácie a chuti sa pustiť do práce.

Myslím si, že osobné stretnutia, sústredenie na jednu tému a sprievodné diskusie sú najužitočnejším formátom na to, aby ste absorbovali zmysluplné množstvo a kvalitu informácii. Preto bude tento kurz prebiehať v jeden deň, na jednom mieste, pri osobnej účasti. Budem sa snažiť vám odovzdať v rozmedzí zhruba 5 hodín najviac mojich skúseností a poznatkov, ktoré som vydestiloval špeciálne pre túto príležitosť z mojej viac ako 20-ročnej praxe dizajnéra a marketéra, ktorý vytvoril nielen mnoho značiek, ale aj množstvo kampaní. Kurz by som chcel viesť v neformálnej atmosfére, nebude chýbať ani občerstvenie a pobavenie.

Témy kurzu

  • podstata funkčného komunikačného vizuálu
  • ako zladiť vizuálny štýl s ideou
  • prehľad kreatívnych dizajnových princípov
  • imidžový vs. hardsellový vizuál
  • špecifiká dizajnu onlinových formátov
  • dizajn multiformátovej kampane
  • ako nasekať veľa formátov rýchlo a lacno
  • praktické argumenty na prezentáciu klientovi

Kurz je vhodný nielen pre dizajnérov, ktorí sa radi priučia niečomu novému, ale aj pre firemných marketérov či startupistov, ktorí sa chystajú preraziť na trhu so svojim nápadom.

Konkrétne miesto bude potvrdené podľa počtu účastníkov.

Share

Registrácia
na kurz

Vyplňte prosím registračné údaje. Vaše údaje spracujem a pošlem do mailu ďalšie informácie a faktúru, ktorú bude potrebné uhradiť prevodom na účet.

Cena kurzu je vrátane DPH

269 EUR

Osobné údaje:

Fakturačné údaje:

Firemné údaje vypĺňajte iba v prípade, že požadujete vystaviť faktúru na firmu.

Termín konania kurzu

Označiť môžete aj viacero termínov, ktoré vám vyhovujú. Finálny termín bude zvolený podľa záujmu.

Teším sa na stretnutie.

bottom of page